Dlaczego Pelavo

Pelavo to naturalne produkty opracowane na bazie składników roślinnych, które wspomagają zdrowie dróg oddechowych. Gamę suplementów z ekstraktem z pelargonii afrykańskiej: Pelavo Oskrzela, Pelavo Nos i Zatoki oraz Pelavo Multi 3+ i 6+ uzupełnia wyrób medyczny Pelavo Gardło Spray, który zawiera naturalne ekstrakty z porostu islandzkiego, malwy i lipy.

Pelavo wśród innych preparatów z pelargonią afrykańską wyróżnia synergia połączonych składników roślinnych:

  • w Pelavo Oskrzela – ekstrakt z porostu islandzkiego – wspomaga łagodzenie jamy ustnej, gardła i strun głosowych
  • w Pelavo Nos i Zatoki – kompleks ziół, witamina C oraz cynk – dodatkowo wspierają naturalne siły obronne organizmu
  • w Pelavo Multi 3+ i 6+ lipa pomaga utrzymać prawidłową temperaturę ciała

Ich działanie zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych, które wykazały wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania pelargonii afrykańskiej i innych składników zawartych w Pelavo.

Suplementy Pelavo nie zawierają alkoholu, syropu glukozowo-fruktozowego oraz emulgatorów i substancji zagęszczających (guma ksantanowa). Ponadto charakteryzuje je większa wydajność1 (mniej płynu do podania dziecku) a opakowanie wystarcza nawet na 16 dni2.


Wyrób medyczny Pelavo Gardło Spray, wyróżnia bezpieczeństwo i wygoda stosowania. Spray, o przyjemnym cytrynowym smaku, dzięki wygodnemu aplikatorowi, można dawkować kilka razy dziennie, zarówno dorosłym jak i dzieciom powyżej 1. roku życia.

30 ml Pelavo Gardło Spray to aż 428 dawek zawierających hialuronian sodu, intensywnie nawilżający podrażnioną i wysuszoną śluzówkę oraz porost islandzki, ekstrakt z malwy i lipy, które działają powlekająco i nawilżają błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani.

Wyrób medyczny Pelavo nie zawiera alkoholu, sztucznych barwników, słodzików oraz gumy ksantanowej.


1 Przy stosowaniu Pelavo Multi 3+ dla dzieci 3. do 6. roku życia ilość w konkurencyjnym preparacie to 4 łyżeczki.
2 Przy stosowaniu Pelavo Multi 3+ dla dzieci 3. do 6. roku życia  wydajność konkurencyjnego preparatu to 12 dni.