Pelavo Nos i Zatoki

Pelavo to połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Pelavo Nos i Zatoki zawiera:
  • standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej,
  • bromelainę, która została dodana do syropu Pelavo Nos i Zatoki, aby wzbogacić jego działanie,
  • witaminę C i cynk, które dodatkowo wspierają naturalne siły obronne organizmu,
Działanie potwierdzone w badaniach

Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych, obejmujących 13 000 osób, w tym 3 900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe.

Jakie korzysci daje standaryzacja ekstraktu w Pelavo?

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancję, że w każdej partii produkcyjnej Pelavo znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

Składnik

Ilość w 22,5 ml

Ilość w 15 ml

Ilość w 7,5 ml

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej

89,1 mg

59,4 mg

29,7 mg

Witamina C

67,5 mg (84% RWS*)

45,0 mg (56% RWS*)

22,5 mg (28% RWS*)

Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu

26,5 mg

17,6 mg

8,8 mg

Ekstrakt z korzenia goryczki

24,3 mg

16,2 mg

8,1 mg

Ekstrakt z werbeny

23,6 mg

15,7 mg

7,9 mg

Ekstrakt z liści Andrographis paniculata

23,6 mg

15,7 mg

7,9 mg

Cynk

4,5 mg (45% RWS*)

3mg (30% RWS*)

1,5 mg (15% RWS*)

*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Składniki

Substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, woda, miód, kwas : L-askorbinowy, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.), glukonian cynku, aromat wiśniowy, suchy ekstrakt z kwiatów czarnego bzu (Sambucus nigra L.), suchy ekstrakt z korzenia goryczki (Gentiana lutea L.), suchy ekstrakt z kwiatów dziewanny (Verbascum thapsus L.), suchy ekstrakt z werbeny (Verbena officinalis L.), suchy ekstrakt z liści Andrographis paniculata, substancja konserwująca: sorbinian potasu, bromelaina.

Sposób użycia

Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie. Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie. Powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Nos i Zatoki zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Smak

Syrop o smaku wiśniowym.

Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wstrząsnąć przed zastosowaniem. Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad.

Ostrzeżenia i inne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie w ciąży i w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.